Pszichológia Doktori Program - Kurzusok

1. Dr. Csukonyi Csilla: "A rugalmas alkalmazkodóképesség és a digitális vezetés, mint 21. századi vezetői kompetenciák" ("Resilience and digital management, as leadership competencies of the 21st century")
  2. Dr. Malét-Szabó Erika: "A korrupció pszichológiája” („The psychology of corruption”)
  3. Dr. Olajos Tímea: „A tanulási zavarok szocio-emocionális aspektusa”
  4. Dr. Malét-Szabó Erika: "Hogyan hasznosítható egy kutatás eredménye a gyakorlatban - avagy kompetencia alapú mérési és képzési rendszerek a hatékony és integráns személyi állomány szolgálatában" ("How to use the results of a research in practice - competency-based measurement and training systems for efficient and integrated staff")
  5. Molnárné Dr. Kovács Judit: „Interperszonális szervezeti és társadalmi igazságosság” („Interpersonal, organizational and social justice”)
  6. Dr. Csukonyi Csilla: "Digitális és Humán-Robot interakciók pszichológiai vonatkozásai" ("Psychological Aspects of Digital and Human-Robot interactions")
  7. Dr. Balázs Katalin, Dr. Máth János: "Jó prezentáció" („Effective presentation”)
  8. Dr.Szemán-Nagy Anita: „Disszociatív zavarok” („Dissociative disorders”)
  9. Páskuné Dr. Kiss Judit: A pszichológia tanításának módszertani kérdései
  10. Olajos Tímea: A tanulási zavarok szocio-emocionális aspektusa
  11. Szemán-Nagy Anita: A Temperamentum és az érzelemszabályozás szerepe az affektív zavarok létrejöttében
  12. Kondé Zoltán: A végrehajtói kontroll és a feladatváltás paradigma
  13. Dr. Kovács Judit: Alkudozás és méltányosság az interperszonális és szervezeti kapcsolatokban tematika Molnárné
  14. Dr. Máth János: Kvalitatív modellek a pszichológiában
  15. Pék Győző: Pozitív viselkedésváltozás