Pszichológia Doktori Program - Bemutatkozás

Pszichológia Doktori Program

Programvezető: Molnárné Prof. Dr. Kovács Judit
Programtitkár: Zeke Klára (512-900/22539; zeke.klara@arts.unideb.hu)

Jelentkezők figyelmébe

A 2016-2017 I. félévtől megváltozik a doktori iskola tematikája. A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításával. A lentebbi információk csak a bent lévő hallgatókra vonatkoznak, az újonnan belépőkre már az új szabályok lesznek érvényesek!

Publikációs követelmény (iskolaspecifikus)

Felvételi követelmények (iskolaspecifikus)

• A pályázónak a program valamelyik témavezetőjével egyeztetett témát kell választania kidolgozásra.
  • A választott témát és a kapcsolódó kutatási tervet 4-5 oldalon írásban kifejtve kell beadni (továbbá mellékelni kell egy kb.1 oldalas angol nyelvű összefoglalót is).
  • Nyelvtudás: Angol, német vagy francia „C” típusú középfokú nyelvvizsga. Az angol nyelvvizsga előnyt jelent.
  • Az egyéni felkészülőknek a jelentkezéskor teljesíteniük kell a fokozatszerzési eljárásra történő jelentkezés publikációs követelményeit.

Költségtérítés a 2019-as tanévben:

• 2019. évtől a költségtérítés összege 150.000 Ft